Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібні, щоб бути професіоналом найвищої категорії!

Глобальний Фонд Боротьби з Грибковими Інфекціями (GAFFI)

 

Більш ніж 300 мільйонів людей страждають від гострої або хронічної грибкової інфекції що призводить до смерті, довгострокових захворювань, сліпоти, психологічних проблем та пониженої працездатності. Багато з останніх досягнень в діагностики та лікуванні не достигли клініцистів в багатьох країнах. Сучасні діагностичних тести та протигрибкові препарати не є загальнодоступними.

Органи охорони здоровя у всьому світі знехтують проблему тяжких грибкових інфекцій.

Це потрібно змінити.

Зусилля GAFFI спрямовані на:

  • Виявлення та оприлюднення пробілів у діагностиці та лікуванні грибкових захворювань.
    Консультування щодо раціонального використання ресурсів для діагностики, лікування та тренування медичного персоналу
    Вивчено глобальної епідеміології серйозних грибкових захворювань, країна за країною. Були отримані результати у понад 65 країн світу; більш ніж 1 млн. пацієнтів страждають від життєзагрожуючих грибкових інфекцій.
  • Розробку, імплементацію та оцінку державних програм спрямованих на діагностику. Гватемала (грибкові інфекції та СНІД) була першою такою країною.
  • Вплив на національні та міжнародні організації щодо імплементації заходів спрямованих на діагностику та лікування грибкових захворювань. Ці заході необхідно реалізовувати разом з існуючими програмами, зокрема програмами з туберкульозу, мікробіологічної діагностики, антимікробної NCDs. Також метою GAFFI є та включення ключових загальних протигрибкових препаратів до списку основних лікарських засобів ВООЗ.

Перейти до сайту https://www.gaffi.org/

Організація LIFE (“ЖИТТЯ”) – Очолючи міжнародну освіту щодо тяжких грибкових інфекцій

Інформованість. Освіта. Врятовані життя

Робота LIFE повязана з поліпшенням здоров’я пацієнтів з тяжкими грибковими інфекціям (включаючи грибкову астму) шляхом впровадження освітніх програм. Загальна мета – це поліпшити результати лікування тяжких грибкових інфекцій шляхом підвищення інформованості медичних працівників щодо проблеми, поліпшення навиків діагностики та вибору раціональної протигрибкової терапії.

LIFE надає найсучаснішу інформацію щодо патогенних грибкових захворювань, діагностичних та терапевтичних опцій. LIFE очолюється професором Девідом Деннінгом, який має 30 літний досвід лікування пацієнтів з грибковими інфекціями.

Успішне лікування є результатом точної та своєчасної діагностики. LIFE обирає комплексний підхід до цієї проблеми враховуючи при цьому реалії кожної країни та регіону.

Перейти до сайту http://www.life-worldwide.org

 Про компанію

Наша місія – забезпечити лікарів та пацієнтів України найкращим обладнанням і тест-системами для діагностики
Дізнатись більше

Контакти

Напишіть нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Вс: 8.00-21.00, без вихідних

© 2023 Next Level Diagnostics | Некст Левел Діагностікс | Дисклеймер | Політика конфіденційності

Якщо не вказано інше, всі назви продуктів і послуг, що містяться на цьому веб-сайті, є торговими марками, що належать компанії Next Level Diagnostics, її дочірнім компаніям або її філіям, або мають ліцензію. Жодне використання торговельної марки, торгової назви або торговельної марки Next Level Diagnostics на цьому сайті не може бути зроблено без попереднього письмового дозволу компанії Next Level Diagnostics, за винятком того, щоб ідентифікувати продукт або послуги компанії