Дисклеймер

Інформація, зміст та матеріали цього веб-сайту надаються з інформаційними цілями і не призначені для заміни консультацій, діагностики та/або медикаментозного лікування призначених кваліфікованим лікарем або медичним працівником. Інформація, розміщена на цьому веб-сайті, не має метою рекомендувати самолікування. Якщо у Вас виникають питання, пов’язані з лікування або діагностикою, Ви повинні зв’язатись з кваліфікованим лікарем.

Жодна інформація, що міститься на цьому веб-сайті, не повинна використовуватися для ігнорування лікування призначеного лікарем та/або для ігнорування порад лікаря; жодна інформація, що міститься на цьому веб-сайті, не є підставою для затримки консультацій з лікарем та/або кваліфікованим медичним працівником. Жоден відвідувач не повинен використовувати інформацію, надану на цьому веб-сайті, щоб розпочати використання будь-яких лікарських засобів, медичних виробів, дієтичних добавок, вітамінів, рослинних та харчових продуктів або гомеопатичних препаратів та/або інших продуктів,  не проконсультувавшись з лікарем. Next Level Diagnostics відмовляється від будь-якої відповідальності за наслідки, які були спричинені діями зробленими на підставі інформації, наданої на цьому веб-сайті.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Інформація надається у формі «як є» без будь яких обов’язків, які можуть бути, прямо або опосередковано, зрозумілі на підставі наданої інформації та без будь-яких гарантій, прямих чи непрямих. Next Level Diagnostics не гарантує що інформація буде захищена від помилок людей, машин, затримок, перебоїв, втрат частини або усієї інформації. Next Level Diagnostics не гарантує захист інформації від хакерських атак або зловмисного програмного забезпечення і не надає жодних гарантій щодо надійності, точності, повноти і своєчасності інформації, яка міститься на цьому веб-сайті.

Міжнародні клінічні рекомендації (guidelines)

Гайдлайни – це рекомендації кращих світових фахівців, зроблені на підставі доказової бази. Будьте кращим у своїй галузі засновуючи свої рішення на доказовій медицині!
Дізнатись більше.

Діагностичні алгоритми

Перевантажені великим обсягом інформації? Вивчить узагальнені алгоритми в доступній формі.
Дізнатись більше.

Масштаб проблеми в Україні

В світі  більш ніж 310 мільйонів захворюють на тяжку грибкову інфекцію щорічно.
Дізнайтесь про масштаб цієї проблеми в Україні.

Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібно, щоб бути професіоналом найвищої категорії!
Дізнатись більше.

 Про компанію

Наша місія – забезпечити лікарів та пацієнтів України найкращим обладнанням і тест-системами для діагностики
Дізнатись більше

Контакти

Напишіть нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Вс: 8.00-21.00, без вихідних

© 2023 Next Level Diagnostics | Некст Левел Діагностікс | Дисклеймер | Політика конфіденційності

Якщо не вказано інше, всі назви продуктів і послуг, що містяться на цьому веб-сайті, є торговими марками, що належать компанії Next Level Diagnostics, її дочірнім компаніям або її філіям, або мають ліцензію. Жодне використання торговельної марки, торгової назви або торговельної марки Next Level Diagnostics на цьому сайті не може бути зроблено без попереднього письмового дозволу компанії Next Level Diagnostics, за винятком того, щоб ідентифікувати продукт або послуги компанії