Myra – прилад для підготовки зразків

 

Перший у світі прилад для підготовки зразків (“робот”), який може бачити

 

Подивіться в очі новим можливостям

Myra – “робот” для підготовки зразків

  • Продуктивність
  • Розмір
  • Простота

Простота

Встановіть – Запустіть – Аналізуйте

Myra впроваджує бездоганний безперебійний робочий процес між приладом для підготовки зразків Myra і Mic – відкритою платформою для Реал-тайм ПЛР. Здійсніть лише одне налаштування ПЛР платформи Mic qPCR, вкажіть Myra де знаходяться ваші пробірки і спостерігайте за тим, як пристрій Myra здійснює дозування. Файли обробки Mic автоматично генеруються в кінці процесу, тому відсутня потреба експортувати та імпортувати назви зразків, реакцій, температурні профілі та налаштування реакцій.

Стало ще легше налаштувати дослідження для декількох платформ Mic використовуючи лише один прилад для підготовки зразків Myra. Завершіть аналіз, об’єднавши усі обробки, використовуючи функціональне програмне забезпечення Mic для проектного аналізу.

Розмір

Маючи лише 10 кг ваги і площу менше 1700 см², прилад Myra в два рази менший, ніж розмір інших приладів для підготовки зразків у своєму класі. Myra комплектується UV LED лампами і компактним HEPA фільтром для забезпечення найчистішого середовища налаштування qPCR.

Безпроблемне калібрування Завдяки вбудованій мініатюрній камері та новітній відеотехнології, калібрування лабораторних пластикових виробів Myra дуже просте. Просто вкажіть приладу Myra центр вашої лунки і калібрування буде здійснене. Жодних спостережень за положеннями мікродозаторів. Myra це зробить за вас.

Сучасна технологія

Myra була розроблена з використанням новітньої технології. Завдяки вдосконаленій системі контролю рухом, вбудованій камері і системі контролю піпетки, Myra завжди забезпечує лише найкращі результати. Мініатюрний датчик тиску, спроектований безпосередньо всередині головки піпетки Myra, дозволяє визначати рівень рідини з використанням стандартних насадок, а також реалтайм моніторинг помилок процесу всмоктування і розподілу. Будьте впевнені, що усі зразки будуть дозовані точно так, як вам необхідно.

Готовий до майбутніх оновлень

І на цьому справа не завершується. Myra розроблена для легкого процесу модернізації. Майбутні розробки покращать систему візуального контролю Myra, щоб ваша робота була ще простішою.

Продуктивність

Найкраща у своєму класі достовірність і точність становить <10% для об’ємів 1 мкл. Myra буде дозувати навіть найменшіоб’єми надійно і однаково кожного дня. Разом із надійною конструкцією головки піпетки оптимізованої для багатократного дозування та повторного використання насадки, ваші планшети завантажуються швидке, ніж ви могли б подумати.

Система дозування

Конструкція включає високу точність позиціонування насадки піпетки для малих діаметрів пробірок таких як планшети на 384 лунки та пробірок Mic. Разом із вбудованою системою калібрування камери, можете бути впевненими, що піпетка Myra завжди буде всередині навіть найменших лунок.

 

Бездротовий стабільний зв’язок

Декілька платформ Mic можуть керуватися з одного робочого місця, тобто 48 стає 96, а 96 стає 192. Bluetooth® технологія також зменшує використання кабелів.

Пристрої можуть зв’язуватися по Bluetooth® або USB кабелю, і у вас є можливість під’єднати максимум десять пристроїв до одного комп’ютера. Це означає, що до 480 зразків можуть аналізуватися одночасно.

Не втрачайте дані через роз’єднання. Кожна платформа Mic має вбудовану пам’ять для збереження ваших даних навіть, якщо відсутнє з’єднання з комп’ютером. Відновлення здійснюється автоматично після повторного з’єднання.

Як правило, вам потрібно почати роботу якомога швидше, тому інсталяція здійснюється за принципом «plug-and-play» («вмикай і працюй»). Все що потрібно – це просто встановити програмне забезпечення і розпочати першу реакцію.

 

Міжнародні клінічні рекомендації (guidelines)

Гайдлайни – це рекомендації кращих світових фахівців, зроблені на підставі доказової бази. Будьте кращим у своїй галузі засновуючи свої рішення на доказовій медицині!
Дізнатись більше.

Діагностичні алгоритми

Перевантажені великим обсягом інформації? Вивчить узагальнені алгоритми в доступній формі.
Дізнатись більше.

Масштаб проблеми в Україні

В світі  більш ніж 310 мільйонів захворюють на тяжку грибкову інфекцію щорічно.
Дізнайтесь про масштаб цієї проблеми в Україні.

Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібно, щоб бути професіоналом найвищої категорії!
Дізнатись більше.

О компанії

Контакти

Напишить нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Пт: 8.00-17.00, Сб.-Вс.: Вихідний