Тест-система для виявлення антитіл до SARS-CoV-2 методом ІФА

 

COVID-19 IgG ELISA

 

Якість, підтверджена незалежною валідацією

Затверджена МОЗ Великобританії

COVID-19 IgG ELISA

Чому саме COVID-19 IgG ELISA?

  • Виявляє якісне та кількісне значення імуноглобулінів
  • ІФА тест-система COVID-19 IgG ELISA «відкритого» типу і підходить до будь якого обладнання відкритого типу
  • Тест-система має незалежну валідацію
  • Ця тест-система, єдина з «відкритих», схвалена Міністерством охорони здоров’я Великобританії

ІФА діагностика SARS-CoV-2- є важливим методом дослідження. Головним діагностичним критерієм є наявність імуноглобулінів, як маркер імунної відповіді.

Дехто вважає, що достатньо зробити ПЛР тестування. Це не так. Метод ІФА дозволяє отримати інформацію про контакт імунної системи людини з інфекційним агентом і наявність імунної відповіді, а ПЛР дослідження належить до прямих методів виявлення збудників інфекцій та дозволяє зробити висновок про безпосередню наявність інфекційного агента у людини на момент дослідження.

Провідні країни світу пропонують робити масове ІФА тестування громадян для того, щоб мати загальну картину щодо людей, які вже перехворіли на COVID-19. Особам, які мають імунну відповідь, планують видавати «Імунні паспорти» і вони будуть вважатися як ті, що не являють загрози для суспільства.

Також з крові людей, які перехворіли на COVID-19 і мають стійку імунну відповідь, планують робити ліки для хворих з тяжким перебігом захворювання. Клінічні випробування терапії коронавірусу антитілами вже почали проводити в деяких штатах США.

Ми пропонуємо робити ІФА дослідження за допомогою ІФА тест- системи COVID-19 IgG ELISA, розроблену у співпраці Mologic та Omega Diagnostics (Британія). Головним діагностичним критерієм наявності імунної відповіді є титр IgG, вони є основними імуноглобулінами, які забезпечують тривалий гуморальний захист від повторного зараження. Саме тому ІФА тест- система COVID-19 IgG ELISA Kit спрямована на виявлення їх кількісного і якісного значення.

Найближчім часом буде опублікована стаття в шанованому виданні Lancet. Це є беззаперечним підтвердженням високої якості і довіри до результатів отриманих за допомогою ІФА тест-системи  COVID-19 IgG ELISA  Kit.

Ми піклуємось про здоров’я українців і прагнемо забезпечити найкращими діагностичними системами!

Міжнародні клінічні рекомендації (guidelines)

Гайдлайни – це рекомендації кращих світових фахівців, зроблені на підставі доказової бази. Будьте кращим у своїй галузі засновуючи свої рішення на доказовій медицині!
Дізнатись більше.

Діагностичні алгоритми

Перевантажені великим обсягом інформації? Вивчить узагальнені алгоритми в доступній формі.
Дізнатись більше.

Масштаб проблеми в Україні

В світі  більш ніж 310 мільйонів захворюють на тяжку грибкову інфекцію щорічно.
Дізнайтесь про масштаб цієї проблеми в Україні.

Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібно, щоб бути професіоналом найвищої категорії!
Дізнатись більше.

О компанії

Контакти

Напишить нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Пт: 8.00-17.00, Сб.-Вс.: Вихідний