Масштаб проблеми в Україні

В Україні більш ніж 106 тисяч пацієнтів страждають від тяжких грибкових інфекцій

Поширеність тяжких грибкових інфекцій в Україні

У співпраці з

Глобальний Фонд Боротьби з Грибковими Інфекціями (GAFFI)

Організація LIFE (“ЖИТТЯ”) –
Очолюючи міжнародну освіту щодо тяжких грибкових інфекцій

Грибкові інфекції мають важливу роль в структурі захворюваності та смертності. Проте вплив цих патогенів на здоров’я людини недооцінена. Інвазійні грибкові інфекції пов’язані з дуже високою смертністю. Наприклад, смертність від кандидозного сепсису становить 47-55% що вище ніж смертність від бактеріального чи вірусного сепсису. Без адекватної терапії, інвазійний аспергільоз, пневмоцистна пневмонія та криптококовий менінгіт смертельні в 100% випадків . В останні десятиріччя значно зросла кількість імуноскомпрометованих пацієнтів, таких як пацієнти з ВІЛ/СНІД, пацієнтів, які отримують хіміотерапію, пацієнтів з аутоімунними хворобами, пацієнтів,  які отримують моноклональну терапію, що призводить до імунодефіциту, пацієнтів які отримали трансплантати, та пацієнтів які тривалий період знаходяться в реанімації або палатах інтенсивної терапії.

Більш ніж 300 мільйонів пацієнтів по всьому світу страждають від гострої або хронічної грибкової інфекції що призводить до смерті, довгострокових захворювань, сліпоти, психологічних проблем та пониженої працездатності. Багато з останніх досягнень в діагностики та лікуванні не достигли клініцистів в багатьох країнах. Сучасні діагностичних тести та протигрибкові препарати не є загальнодоступними.

Більше мільйона пацієнтів загибають щорічно від тяжких грибкових інфекцій, і ця цифра може сягати двох мільйонів, що дорівнює смертності від туберкульозу чи малярії (Brown GD, Denning DW, Gow NAR, Levitz SM, Netea MG, WhiteTC. Hidden killers: human fungal infections. Sci Transl Med2012; 4:165rv13).

Органи охорони здоровя у всьому світі знехтують проблему тяжких грибкових інфекцій.

Це потрібно змінити.

Метою даної роботи є оцінка масштаби проблеми тяжких грибкових інфекцій в Україні. Оцінка епідеміології тяжких грибкових інфекцій ніколи не виконувалась і це є перша подібна робота. Ці дані є критичними для інформування органів охорони здоров’я та фінансових установ для визначення пріоритетів в розподіленні коштів для діагностики та лікування грибкових інфекцій.

Більш ніж 106 тисяч пацієнтів в Україні страждають на тяжкі грибкові захворювання. Ця оцінка є заниженою внаслідок відсутності майже повної відсутності діагностичних можливостей

Відкрити таблицю.

Невважаючи на масштаб та важність проблеми грибкових, в Україні немає лабораторних можливостей діагностувати тяжкі грибкові інфекції. Діагностики базується на культурологічних методах, які не є чутливими або специфічними. Це призводить до гиподіагностики та недооцінки проблеми українською системою охорони здоров’я.

Першим та невід’ємним компонентом вирішення цієї проблеми є впровадження діагностичних можливостей. Правильне лікування неможливе без точної та своєчасної діагностики.

Враховуючи велику кількість пацієнтів які знаходяться в групі риску для грибкових інфекцій (імуноскомпрометовані, онкологічні, ТБ та госпіталізовані в палатах інтенсивної терапії) – ця проблеми не виришіться сама собою.

Міжнародні клінічні рекомендації (guidelines)

Гайдлайни – це рекомендації кращих світових фахівців, зроблені на підставі доказової бази. Будьте кращим у своїй галузі засновуючи свої рішення на доказовій медицині!
Дізнатись більше.

Діагностичні алгоритми

Перевантажені великим обсягом інформації? Вивчить узагальнені алгоритми в доступній формі.
Дізнатись більше.

Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібно, щоб бути професіоналом найвищої категорії!
Дізнатись більше.

 Про компанію

Наша місія – забезпечити лікарів та пацієнтів України найкращим обладнанням і тест-системами для діагностики
Дізнатись більше

Контакти

Напишіть нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Вс: 8.00-21.00, без вихідних

© 2023 Next Level Diagnostics | Некст Левел Діагностікс | Дисклеймер | Політика конфіденційності

Якщо не вказано інше, всі назви продуктів і послуг, що містяться на цьому веб-сайті, є торговими марками, що належать компанії Next Level Diagnostics, її дочірнім компаніям або її філіям, або мають ліцензію. Жодне використання торговельної марки, торгової назви або торговельної марки Next Level Diagnostics на цьому сайті не може бути зроблено без попереднього письмового дозволу компанії Next Level Diagnostics, за винятком того, щоб ідентифікувати продукт або послуги компанії