Mic - відкрита платформа для Реал-тайм ПЛР

 

Ідеальні характеристики для Реал-тайм ПЛР

 

Швидка. Точна. Компактна.

Mic – відкрита платформа для Реал-тайм ПЛР

Mic qPCR

  • Швидкість
  • Точність
  • Розмір
  • Бездротовий зв’язок

Апаратне забезпечення

Стиль відповідає вмісту – ідеальні характеристики, гарний дизайн.

Швидкі та точні результати

Mic використовує запатентовану технологію магнітної індукції для нагрівання зразків та вентилятор для охолодження. Це значить, що можливо провести 35 циклів реакції за менше, ніж 25 хв.

Завдяки функціональній оптичній системі, яка зчитує усі канали одночасно, здійснення багатоканальних аналізів ще ніколи не було настільки швидким. Доступні 2- або 4-канальні моделі Mic qPCR.

Кожен канал використовує незалежний високоінтенсивний набір із LED, фотодатчика і фільтра, які разом забезпечують Час Реакції неперевершені  характеристики.

Завдяки постійному оптичному потоку та нерухомим елементам, оптичне центрування та калібрування не вимагається. Більше того, не потрібні жодні референтні барвники або перехресна компенсація.

Багатопотоковий, багатоінструментальний, в будь-який час

Навіщо чекати, щоб виконати 384 реакції? Отримуйте результати зараз і будьте впевнені, що ваші набори даних можуть бути послідовно поєднані з використанням нашого програмного забезпечення для аналізу проектів.           

Порівняння результатів багаторазових окремих реакцій або навіть реакцій на різних Mic не вимагає жодних зусиль. Відтворюваність багаторазових реакцій на Mic краща, ніж в однократному запуску на 96 або 384 лунковому пристрої.

Для досягнення такого рівня точності, Mic містить унікальний  алюмінієвий швидкообертальний ротор, який має бездоганний показник температурної однорідності підчас динамічних і статичних операцій.

Усі інші блочні відкриті платформи для Реал-тайм ПЛР лише обіцяють статичну однорідність, але насправді їм властива мінливість, тому що зразки не нагріваються і не охолоджуються з однаковою швидкістю.

Ви можете подумати, що такий рівень точності вимагає постійного калібрування, але Mic – цей зовсім новий погляд на технології.

Калiбрування не потрiбно, нiколи

Розмір і сучасний індивідуальний дизайн

Mic займає менше місця на столі, ніж ваш лабораторний журнал. Mic має вагу лише 2 кг – це найбільш портативна, компактна, платформа для Реал-тайм ПЛР на ринку.

Навіть декілька платформ Mic разом займає менше місця, ніж ваш нинішній пристрій.

Такого невеликого розміру можна досягти лише за допомогою технології магнітної індукції.

Індивідуальний формат пробірок використовує пластини з ємністю 0.1 мл із чотирьох пробірок і ковпачки, що підтримують об’єми від 5мкл до 30мкл. Ультратонкі стінки розроблені для швидких циклів; предустановлене масляне покриття та власне виробництво гарантує максимально можливу продуктивність.

Усі пробірки вже розставлені для легкого завантаження, а правильний напрямок забезпечується міткою на першій пробірці.

Бездротовий стабільний зв’язок

Декілька платформ Mic можуть керуватися з одного робочого місця, тобто 48 стає 96, а 96 стає 192. Bluetooth® технологія також зменшує використання кабелів.

Пристрої можуть зв’язуватися по Bluetooth® або USB кабелю, і у вас є можливість під’єднати максимум десять пристроїв до одного комп’ютера. Це означає, що до 480 зразків можуть аналізуватися одночасно.

Не втрачайте дані через роз’єднання. Кожна платформа Mic має вбудовану пам’ять для збереження ваших даних навіть, якщо відсутнє з’єднання з комп’ютером. Відновлення здійснюється автоматично після повторного з’єднання.

Як правило, вам потрібно почати роботу якомога швидше, тому інсталяція здійснюється за принципом «plug-and-play» («вмикай і працюй»). Все що потрібно – це просто встановити програмне забезпечення і розпочати першу реакцію.

 

Міжнародні клінічні рекомендації (guidelines)

Гайдлайни – це рекомендації кращих світових фахівців, зроблені на підставі доказової бази. Будьте кращим у своїй галузі засновуючи свої рішення на доказовій медицині!
Дізнатись більше.

Діагностичні алгоритми

Перевантажені великим обсягом інформації? Вивчить узагальнені алгоритми в доступній формі.
Дізнатись більше.

Масштаб проблеми в Україні

В світі  більш ніж 310 мільйонів захворюють на тяжку грибкову інфекцію щорічно.
Дізнайтесь про масштаб цієї проблеми в Україні.

Корисні ресурси

Всі ресурси, які потрібно, щоб бути професіоналом найвищої категорії!
Дізнатись більше.

О компанії

Контакти

Напишить нам

+380 50 013 36 00

Михайлівський провулок 20,7, Київ, Україна

Пн-Пт: 8.00-17.00, Сб.-Вс.: Вихідний